Sdružení rodičů a přátel žáků ZŠ KuH

Sdružení rodičů a přátel žáků školyNáš Spolek rodičů a přátel školy se aktivně podílí na vzájemné spolupráci. Vždyť škola, žáci a rodiče patří přece k sobě. Každoročně a již tradičně pořádáme společně pro děti různé akce. Mezi dětmi je oblíbený podzimní bazárek, kde si děti i dospělí mohou zakoupit za výhodné bazárkové ceny různé hezké věcičky, které se nehodí jednomu a hodí se druhému.

Také drakiáda je fajn, když fouká ten správný vítr. Tradiční a vyhlášený je ovšem vánoční jarmark. Je velmi žádaný a oblíbený. Každý přítel školy se snaží jarmark podpořit výrobkem, jak vlastní tvorby, tak pečivem či různými pochutinkami a jeho návštěvnost je vždy velká.

Další vždy zdařilá jarní akcička je noc s Andersenem, je pro děti super strávit noc ve škole, protože paní učitelky spolu s naším spolkem pro děti připraví bezva program plný překvapení a krásného čtení.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.