10. 1. 2024

Finanční úřad pro Zlínský kraj oznamuje

Finanční úřad pro Zlínský kraj oznamuje

Finanční úřad pro Zlínský kraj v lednu 2024 zajistí přítomnost svých zaměstnanců ve městě Holešov tak, aby obyvatelé města a obcí v příslušné rozšířené působnosti mohli svá přiznání k dani z nemovitých věcí předložit osobně v Holešově. Bližší podrobnosti o místě a čase, ve kterém budou zaměstnanci zajišťovat pro daňovou veřejnost služby spojené s předkládáním přiznání k dani z nemovitých věcí, jsou uvedeny v letáku „Výjezdy na obce“.

Zároveň budou Finančním úřadem pro Zlínský kraj rozšířeny v lednu 2024 infolinky k dani z nemovitých věcí. V letáku „Infolinka k dani z nemovitých věcí“ je uveden seznam telefonních čísel včetně doby, po kterou budou zaměstnanci finančního úřadu a jednotlivých územních pracovišť odpovídat na případné dotazy týkající se změny zákona o dani z nemovitých věcí a podávání přiznání k dani z nemovitých věcí na rok 2024.


Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.