Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Navigace

Obsah

 

2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video

HD ready 1280x720p: https://www.youtube.com/watch?v=BNV6uhn9St4&feature=youtu.be

plné HD 1920x1080p: https://www.youtube.com/watch?v=b2Dw_PNdfFg&feature=youtu.be

iPod/mobilní telefony 480x270p:

https://www.youtube.com/watchv=e8TIoCco1Jo&feature=youtu.be

 

Výsledky sportovních turnajů – 23. Setkání Kostelců v Kostelci u Holešova 14. 6. 2014

 

Fotbalový turnaj

1. Červený Kostelec

2. Kostelec u Holešova

3. Kostelec nad Vltavou

4. Kostelec nad Orlicí

5. Kostolec (SK)

 

Hasičský sport

1. Kostelec na Hané

2. Kostelec u Kyjova

3. Kostelec nad Labem „B“

4. Kostelec nad Labem „A“

5. Kostelec u Jihlavy

6. Kostelec nad Orlicí „B“

7. Kostelec u Holešova + Karlovice

8. Kostelec nad Orlicí „A“

 

Florbalový turnaj

1. Kostelec nad Orlicí „B“

2. Kostelec nad Orlicí „A“

3. Kostelec u Holešova

 

Stolní tenis

1. Dušek Josef – Kostelec nad Orlicí

2. Kubrt Josef – Kostelec nad Orlicí

3. Ondřej Šústal – Kostelec u Holešova

 

Výtvarná soutěž žáků ZŠ

 

1. stupeň:

1. Aneta Pumprlová – II. tř. – ZŠ Kostelec u Holešova

2. Zuzana Středová – III. tř. – ZŠ Lhota za Červeným Kostelcem

3. Patrik Havelka – III. tř. – ZŠ Kostelec u Kyjova

Cena poroty – Soubor krojů - ZŠ Kostelec u Kyjova

 

2. stupeň:

1. Lenka Militká – VIII. tř. – ZŠ Červený Kostelec

2. Adéla Dědičová – VI. tř. - ZŠ Kostelec u Holešova

3. P. Kejzlarová – IX.B - ZŠ Červený Kostelec

Cena poroty – Soubor kachlí – VI tř. - ZŠ Kostelec na Hané

 

Střelecká soutěž

A) jednotlivci

Příjmení

Jméno

Kostelec

bodů

pořadí

Povejšil

Milan

Červený

130,0

1

Kostelecký

Vlastimil

Červený

128,0

2

Mlčoch

Vít

u Holešova

121,1

3

Klimek

Petr

u Kyjova

121,0

4

Spůra

Zdeněk

Červený

120,0

5

Žáček

Tomáš

u Kyjova

118,0

6

Václavek

Tomáš

u Holešova

116,0

7

Herna

Petr

u Jihlavy

112,0

8

Klimková

Petra

u Kyjova

111,0

9

Waserbauerová

Lena

u Jihlavy

108,0

10

Výmola

David

na Hané

107,1

11

Navrátil

Patrik

u Kyjova

107,0

12

Martinec

Petr

nad Orlicí

103,0

13

Kubeš

Luboš

nad Vltavou

103,0

14

Eliáš

Adam

u Holešova

101,0

15

Ballnér

Martin

u Holešova

100,2

16

Foltýn

Jaroslav

u Holešova

100,1

17

Mrázková

Petra

Vrbatův

100,0

18

Zapletal

Petr

u Holešova

96,1

19

Hofbauer

Dominik

u Jihlavy

96,0

20

Gennert

Pavel

Červený

94,0

21

Hofbauer

Jaroslav

u Jihlavy

92,1

22

Kutil

Jaroslav

nad Vltavou

92,0

23

Tomečková

Ilona

u Holešova

91,0

24

Řihák

Lukáš

u Holešova

82,1

25

Borecká

Michala

u Kyjova

82,0

26

Tesařová

Lucie

u Holešova

80,0

27

Burdíková

Veronika

nad Labem

69,0

28

Měrka

František

u Holešova

67,0

29

Řihák

Radek

u Holešova

66,0

30

Výmolová

Jana

na Hané

64,0

31

Hofbauerová

Hana

u Jihlavy

62,0

32

Peterková

Jarmila

u Holešova

59,0

33

Fidlerová

Jana

nad Labem

55,0

34

Tesař

Petr

u Holešova

54,0

35

Juráň

David

u Holešova

43,0

36

Nováková

Michaela

u Jihlavy

30,0

37

Linhartová

Simona

u Jihlavy

25,0

38

Procházková

Naďa

na Hané

24,0

39

Fidler

Jaroslav

nad Labem

13,0

40

Hašková

Alena

u Holešova

11,0

41

Zapletal

Michal

u Holešova

9,0

42

Mlčoch

Jan

u Holešova

7,0

43

Bořecká

Jana

u Jihlavy

5,0

44

Friedler

Roman

nad Labem

0,0

45

 

B) družstva

Příjmení

Jméno

Kostelec

pořadí

Povejšil

Milan

Červený

1

Kostelecký

Vlastimil

Červený

1

Spůra

Zdeněk

Červený

1

 

 

 

 

Klimek

Petr

u Kyjova

2

Žáček

Tomáš

u Kyjova

2

Klimková

Petra

u Kyjova

2

 

 

 

 

Mlčoch

Vít

uHolešova

3

Václavek

Tomáš

uHolešova

3

Eliáš

Adam

uHolešova

3

 

 

 

 

Herna

Petr

u Jihlavy

4

Waserbauerová

Lena

u Jihlavy

4

Hofbauer

Dominik

u Jihlavy

4

 

 

 

 

Ballnér

Martin

uHolešova

5

Foltýn

Jaroslav

uHolešova

5

Zapletal

Petr

uHolešova

5

 

 

 

 

Tomečková

Ilona

uHolešova

6

Řihák

Lukáš

uHolešova

6

Tesařová

Lucie

uHolešova

6

 

 

 

 

Výmola

David

na Hané

7

Výmolová

Jana

na Hané

7

Procházková

Naďa

na Hané

7

 

 

 

 

Měrka

František

uHolešova

8

Řihák

Radek

uHolešova

8

Peterková

Jarmila

uHolešova

8

 

 

 

 

Hofbauer

Jaroslav

u Jihlavy

9

Hofbauerová

Hana

u Jihlavy

9

Nováková

Michaela

u Jihlavy

9

 

 

 

 

Burdíková

Veronika

nad Labem

10

Fidlerová

Jana

nad Labem

10

Fidler

Jaroslav

nad Labem

10

 

 

 

 

Tesař

Petr

uHolešova

11

Juráň

David

uHolešova

11

Hašková

Alena

u Holešova

11

 

C) starostové

Hynková

Irena

na Hané

139,0

1

Fišerová

Dana

Červený

135,0

2

Mědílek

Petr

Červený

129,0

3

Bartoš

Jiří

n. Orlicí

126,0

4

Bergmann

Richard

Červený

122,0

5

Fišer

Petr

Červený

115,0

6

Chalupa

Josef

nad Labem

100,0

7

Těšínský

Vladimír

nad Labem

94,0

8

Trhlík

František

u Stříbra

64,0

9

Bergmannová

Eva

Červený

59,0

10

Chalupová

Andrea

nad Labem

48,0

11

Cízlová

Jaroslava

u Plzně

38,0

12

Cízl

Eduard

u Plzně

26,0

13

Mědílková

Iva

Červený

22,0

14

Hynek

Ladislav

na Hané

17,1

15

Těšínská

Magda

nad Labem

17,0

16

 

http://kostelecnocz.rajce.idnes.cz/Setkani_Kostelcu_2014_Kostelec_u_Holesova_005/